Služby

Velkoobchod
Pro obchodní, servisní, projekční firmy a společnosti máme připraveny speciální nabídky z oboru gastrotechniky. Na požádání zajišťujeme dovoz velkokuchyňkého zařízení od výrobců dle požadavků jejich odběratelů. Sledujeme vývoj nových trendů a následně doporučujeme našim velkoodběratelům v oboru gastro.

Maloobchod
Na klíč navrhneme vybavení gastro pro jakýkoliv provoz restaurací, barů, jídelen, hotelů, rychlého občerstvení, výdejů. Následně dodáme, nainstalujeme, odborně zaškolíme a uvedeme do provozu včetně následného záručního i pozáručního servisu.

Projekce
Průvodní náčtrt a finální projekt s důrazem na hygienické normy a stavební připravenost nabízíme provozovatelům jako řešení pro dokonalý provoz. Ve spolupráci se stavebními projektanty zajistíme konzultace z námi dodávanou technologií.

Servis
Servis zajistíme na námi dodávané gastrozařízení nebo po dohodě i na jiné značky. Servis a repasé na starší výrobky, zajištění revizí, pravidelných kontrol, čištění a sanitace. NON-STOP servis zajišťujeme pro V.I.P. klienty jako smluvní partnery.

Konzultace
Navrhneme technologii s ohledem na provoz, lokalitu a kapacitu gastroprovozu. Cílem je dodat funkční provoz bez zbytečných nákladů na nevyužitá zařízení. Poradíme zařízení pro daný jídelníček jednotlivých provozů.
Našim cílem je dodat výkonné a funkční zařízení ke spokojenosti zákazníků i provozovatelů. Doporučíme ekenomická zařízení s rychlou návratností investic.

Zajištení HACCAP
Doporučíme nebo zajistíme školení na HACCAP.- systém preventivních opatření (kritických kontrolních bodů)sloužící k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin a pokrmů během všech činnosti související s jejich výrobou např. zpracováním, skladováním, manipulací, přepravou a prodejem konečnému spotřebiteli.

Školení obsluhy
Na námi ododané gastrozařízení zajistíme počáteční a následné pravidelné školení obsluhy tak, aby bylo využito maximálních funkcí a možností přípravy. Dále nabízíme zajištění školení bezpečnosti práce v jednotlivých gastroprovozech a školení obsluhy pro ekonomický provoz gastrotechniky.


Návrhy technologií a nápojových systémů
Předběžné návrhy a doporučení pro daný gastroprovoz konzultujeme s našimi zákazníky. Varnou techniku, chlazení i nápojové systémy doporučíme dle ekonomických a kapacitních možností pro libovolný gastroprovoz s možností leasingu.

Poskytujeme leasing na námi nabízenou gastrotechniku s naším smluvním partnerem Euroleasing. Stačí stáhnout si formulář pro orientační výpočet a potom si vybrat splátkový kalendář, odeslat nám poptávku a my Vám vše ostatní zajistíme.  KALKULÁTOR ke stažení13.04.2023:

acrobat  Ceník G@STRO-online 2023/2024
Ceny možno upravit dle individuální poptávky.
pecsn20

 Copyright (c) 2010 Petr Juhoš | Created by IT Outsourcing